• Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Poluda Igor
  Firma RPS-SONIC jest bardzo profesjonalna, a branża sprzedaży bardzo cierpliwa. Myślę, że mój filtr powietrza ma tutaj doskonały plan cięcia.
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Mikrofon
  Obróbka ultradźwiękowa jest niesamowita, znacznie poprawiając jakość wykończenia naszej firmy
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Nguyễn Công
  maszyna pracowała przez 5 lat, nadal w dobrej wydajności, Made in China jest teraz dobrej jakości, RPS-SONIC jest dobrej jakości.
Osoba kontaktowa : Yvonne
Numer telefonu : 86-15658151051
Whatsapp : +8615658151051

Ultradźwiękowa część maszyny do szycia z systemem obrotowym 35Khz 800w do uszczelniania i cięcia tkanin

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa RPS-SONIC
Orzecznictwo CE
Numer modelu RPS-R35
Minimalne zamówienie 1 szt
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Karton
Czas dostawy 1 DZIEŃ
Zasady płatności T/T
Możliwość Supply 100 zestawów/miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Częstotliwość 35 KHz Moc 800 W
Materiał rogu Stal Prędkość 20m/min
Rodzaj spawania Kontynuuje spawanie Napięcie 220V/50Hz lub 110V/60Hz
generator cyfrowy Pakiet Karton
Waga 15 kg
Zostaw wiadomość
opis produktu

Część ultradźwiękowej maszyny do szycia 35 Khz z systemem obrotowym do uszczelniania i cięcia tkanin

 

Parametr

 

Przedmiot Parametr
Częstotliwość 35 KHz
Moc 800 W
Szerokość rogu 11 .5 mm (dostosowane)
Średnica rogu obrotowego 108 mm 106 mm
Amplituda 25 μm 22 μm
Materiał rogu obrotowego Szybka stal Tytan
Prędkość obrotowa 3000r/min  
Twardość 58-62HRC 30 ~ 3 2HRC

 

Opis

 

Ultradźwiękowy system szycia bezszwowego składa się z przetwornika ultradźwiękowego 35k, klaksonu (funkcja stała), głowicy spawalniczej w kształcie dysku i specjalnego zasilacza CNC.Ultradźwiękowy zasilacz sterowany numerycznie przekształca zasilanie sieciowe w prąd przemienny o wysokim napięciu 35k i dostarcza go do przetwornika ultradźwiękowego.Przetwornik ultradźwiękowy przetwarza energię elektryczną na energię mechaniczną (falę ultradźwiękową), a przetwornik generuje amplitudę drgań podczas ruchu teleskopowego w kierunku wzdłużnym, a następnie przekazuje ją przez tubę do głowicy spawalniczej w kształcie dysku.Tak, że głowica spawalnicza w kształcie dysku jest spawana i jest to kompletna ultradźwiękowa maszyna do cięcia i szycia wyposażona w ramę, koło dociskowe oraz konstrukcję pomocniczą i elementy sterujące.

 

Klejenie ultradźwiękowe występuje, gdy łączone materiały są umieszczane między rogiem klejarki ultradźwiękowej a obracającym się kołem.Wibracje o wysokiej częstotliwości powodują miejscowe gromadzenie się ciepła, które powoduje, że włókna syntetyczne miękną i stapiają się, tworząc trwałe uszczelnienie.

Ultradźwiękowa maszyna do szycia RPS-R35 to inteligentna zgrzewarka ultradźwiękowa 35 kHz, wyposażona w inteligentny nadążny generator ultradźwiękowy, przetwornik o wysokiej Q i odporną na zużycie głowicę narzędziową.Bez względu na to, czy jest używany do cięcia, spawania i szycia.Po zgrzewaniu produkt jest płaski, bez zmarszczek i bardzo wydajny.Maszyna w całym rozmiarze ma dostosowanie prędkości, przechowywanie danych, regulację ciśnienia, różnorodność koła kwiatowego, nieprawidłowy alarm i inne funkcje.

Ultradźwiękowa część maszyny do szycia z systemem obrotowym 35Khz 800w do uszczelniania i cięcia tkanin 0

 

 

Zastosowania w produkcji toreb z włókniny

1. Szew worka z włókniny: Zastosowanie zgrzewania ultradźwiękowego eliminuje potrzebę stosowania igieł i nici, oszczędza kłopotów z częstymi zmianami igieł, nie ma złamanych połączeń tradycyjnych szwów, a także może starannie ciąć i uszczelniać włókninę torby..Przeszycia pełnią również funkcję dekoracyjną.Ma silną przyczepność, może osiągnąć wodoodporny efekt, wyraźne tłoczenie, bardziej trójwymiarowy efekt reliefu na powierzchni, dużą prędkość roboczą, dobry efekt produktu i wysokiej klasy piękno;jakość jest gwarantowana.

2. Wykonanie paska na rękę: połącz ze sobą ultradźwiękową maszynę do koronki i maszynę do strzyżenia, a następnie ustaw ultradźwiękową maszynę do koronki na automatyczną, która może automatycznie wykonać pasek na rękę.

Ultradźwiękowa maszyna do koronkowania (półautomatyczna maszyna do worków z włókniny) jest szeroko stosowana w przemyśle opakowaniowym, przemyśle odzieżowym, przemyśle kosmetycznym, przemyśle usługowym, przemyśle AGD, odzieży włókninowej, artykułach biurowych, przemyśle zabawkarskim itp. Używany do produkcji eko -torby przyjazne, torby na prezenty, torby na zakupy, torby reklamowe, torby z flizeliny, torby na prezenty, torebki z flizeliny, torby na ubrania z flizeliny, kosmetyczki, torby na garnitury, fartuchy reklamowe, pokrowce na komputery z flizeliny, telewizory, zestawy klimatyzacyjne, zestawy do pralek, osłony przeciwpyłowe i inne ekologiczne produkty z włókniny.

Ultradźwiękowa część maszyny do szycia z systemem obrotowym 35Khz 800w do uszczelniania i cięcia tkanin 1