• Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Poluda Igor
  Firma RPS-SONIC jest bardzo profesjonalna, a branża sprzedaży bardzo cierpliwa. Myślę, że mój filtr powietrza ma tutaj doskonały plan cięcia.
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Mikrofon
  Obróbka ultradźwiękowa jest niesamowita, znacznie poprawiając jakość wykończenia naszej firmy
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Nguyễn Công
  maszyna pracowała przez 5 lat, nadal w dobrej wydajności, Made in China jest teraz dobrej jakości, RPS-SONIC jest dobrej jakości.
Osoba kontaktowa : Yvonne
Numer telefonu : 86-15658151051
Whatsapp : +8615658151051

Ultradźwiękowa maszyna do cięcia tytanowego ostrza o mocy 20K 1000 W do cięcia żywności

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Rps-sonic
Orzecznictwo CE
Numer modelu RPS-C305
Minimalne zamówienie 1 sztuk
Cena negotiable
Szczegóły pakowania KARTON
Czas dostawy 1 DZIEŃ
Zasady płatności T/T
Możliwość Supply 200 SZTUK/MIESIĄC

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Częstotliwość 20 Khz Moc 1000W
Materiał rogu Tytan Rozmiar ostrza 305mm
Generator Cyfrowy Napięcie 220/110V
Podanie Ultradźwiękowy nóż do żywności Waga 15 kg
High Light

Maszyna do cięcia ultradźwiękowego 20K

,

maszyna do cięcia ultradźwiękowego tytanu

,

maszyna do cięcia ultradźwiękowego z generatorem cyfrowym

Zostaw wiadomość
opis produktu

20Khz 1000w Ultradźwiękowa maszyna do cięcia tytanowego ostrza do cięcia żywności

20Khz 1000w Ostrze tytanowe Ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do cięcia sera chlebowego ciasta

 

Parametr

 

Maszyna Ultradźwiękowy nóż do ciasta
Częstotliwość (KHz) 20 Khz
Moc 1000 W
Ostrze tnące / róg Tytan
Napięcie (V) 220V
Szerokość ostrza zależy od twoich wymagań!
Grubość cięcia 86mm w maks
Amplituda klaksonu 10-40 μm
Waga sprzętu 8 kg

 

Wstęp

 

Ultradźwiękowe cięcie żywności to proces, w którym narzędzie wibruje przy wysokich częstotliwościach.Zastosowanie wibracji ultradźwiękowej do narzędzia może wytworzyć powierzchnię cięcia, która jest prawie pozbawiona tarcia, co spowoduje cięcie
Przynosi wiele korzyści.Ta powierzchnia tnąca o niskim współczynniku tarcia może czysto kroić wiele produktów spożywczych na cienkie plasterki, nie powodując powstawania połamanych kawałków.

Ultradźwiękowa moc napędu przekształca moc w prąd przemienny o wysokiej częstotliwości i wysokim napięciu i przekazuje ją do przetwornika ultradźwiękowego.Przetwornik ultradźwiękowy może przekształcić wejściową energię elektryczną w energię mechaniczną, czyli falę ultradźwiękową.Wyrażenie jest takie, że przetwornik porusza się tam iz powrotem w kierunku wzdłużnym.Częstotliwość ćwiczeń rozciągających jest równa częstotliwości prądu przemiennego o wysokiej częstotliwości dostarczanego przez zasilacz napędowy.Funkcją klaksonu jest naprawienie całego ultradźwiękowego systemu wibracji i zwiększenie amplitudy wyjściowej przetwornika.
Z jednej strony postęp narzędzia (ostrza) wzmacnia amplitudę i skupia ultradźwięki.Z drugiej strony wyprowadzaj fale ultradźwiękowe i używaj ostrza tnącego podobnego do ostrza tnącego, aby skoncentrować energię ultradźwiękową na tnącej części materiału, który ma być cięty.Pod działaniem ogromnej energii ultradźwiękowej część natychmiast mięknie i topi się, a jej wytrzymałość znacznie się zmniejsza.W tym czasie, tak długo, jak przykładana jest niewielka siła skrawania, można osiągnąć cel cięcia materiałów.
Ten ultradźwiękowy nóż tnący może wytwarzać powierzchnię prawie bez tarcia, minimalizując w ten sposób przywieranie i deformację żywności.Ten proces nie może zabrudzić nacięcia podczas cięcia wielu warstw.Nie zgniatać ani nie uszkadzać produktu podczas procesu cięcia, zmniejszając w ten sposób ilość odpadów.Ser, chleb, ciasta, wołowina i inne produkty spożywcze nie mają prawie żadnego przesunięcia po pokrojeniu, nawet w miękkiej matrycy.Szybka technologia ultradźwiękowa zapewnia większe okno przetwarzania, prędkość cięcia można znacznie poprawić, a nasz sprzęt do cięcia ultradźwiękowego można łatwo dostosować do istniejącej linii produkcyjnej.

 

Cechy

 

◆Nóż do żywności zapobiegający przywieraniu: Ultradźwiękowy sprzęt do cięcia ma funkcję automatycznego czyszczenia.W porównaniu z tradycyjnym systemem cięcia, czas czyszczenia można skrócić o 70% ~ 90%.

Przy 2000 szybkich mikrowibracjach na sekundę ostrze nie zostanie zanieczyszczone żywnością, co może zminimalizować przestoje sprzętu związane z myciem ostrza podczas korzystania z innych istniejących automatycznych urządzeń tnących.)

◆Dzięki 20 000 wibracjom ultradźwiękowym na sekundę tarcie między żywnością a głowicą tnącą jest zredukowane do niewielkiej wartości, poprawiając w ten sposób wydajność produkcyjną operacji cięcia.

◆Upewnij się, że cięcie jest schludne, gładkie i nie zdeformowane oraz poprawia wygląd i wartość produktu.(Zapewnij dobrą powierzchnię cięcia).

◆Zmniejsz resztki powstające podczas krojenia żywności oraz skróć przestoje i czas czyszczenia.

◆ Korpus noża wykonany jest ze stopu tytanu, który jest trwały.

◆W procesie cięcia żywność nie musi być zatrzymywana, a ciągłe cięcie jest utrzymywane, co poprawia wydajność produkcji.

◆Może z łatwością ciąć materiały cukiernicze lub produkty, które są trudne do cięcia zwykłymi metodami cięcia, a powierzchnia cięcia jest gładka i gładka, dzięki czemu jest szerzej stosowana.

◆Bez zanieczyszczeń: Temperatura głowicy tnącej podczas cięcia jest niższa niż 50°C, więc dym i zapach nie będą generowane, co eliminuje ryzyko obrażeń i pożaru podczas cięcia.

◆Łatwa obsługa: nóż tnący jest podłączony do generatora ultradźwiękowego, generator jest podłączony do sieci 220 V, a przełącznik można włączyć do cięcia.Obsługuje ręczne cięcie i jest wyposażony w interfejs chłodzony powietrzem.◆Mały rozmiar, brak dużego obszaru instalacji, brak specjalnego sprzętu do instalacji.

 

Kino

Ultradźwiękowa maszyna do cięcia tytanowego ostrza o mocy 20K 1000 W do cięcia żywności 0