Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

  • Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki HC-SONIC
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 500-1000
Rok założenia 2010
pc Export 60% - 70%

Wprowadzenie

 

R-Responsibility P-Products S-Service

sprzedaż dobrze produkty zamiast kosztowny jeden

Rps-sonic, składający się z kilku młodych ludzi, którzy bardzo kochają ultradźwięki. Członkowie założyciele RPS-SONIC mają średni stopień licencjata lub wyższy.Pracują w branży ultradźwiękowej od ponad 5 lat i mają bogate doświadczenie w dziedzinie ultradźwięków.Filozofia biznesowa firmy brzmi: Nie promuj ślepo żadnego produktu, znajdź odpowiedni produkt dla klienta.Dlatego przed każdym zamówieniem potwierdzimy wszystkie szczegóły, w tym szczegóły aplikacji, stan sprzętu, informacje dotyczące sprzętu.

I mamy Profesjonalna firma importowo-eksportowa , HangZhou LanBen Trade Co., Ltd, może eksportować do dowolnego kraju na całym świecie.

Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Przed rokiem 2012 sprzedajemy tylko drugi sprzęt spawalniczy branson / dukane / rinco / herrman / telsonic. postanowiliśmy rozpocząć działalność w zakresie przetworników i generatorów własnego przetwornika i generatora.Wielu użytkowników końcowych napotyka problem z przetwornikiem, nie wiedzą, dlaczego przetwornik się zepsuł i wymieniają jeden po drugim drogi przetwornik.W rzeczywistości jeden przetwornik branson / dukane / rinco może zużywać 10 ~ 30 lat, nawet najtańszy przetwornik może zużywać około 5 lat.Więc muszą być jakieś powody, jeśli twój przetwornik zepsuł się w ciągu jednego roku.Dlatego chcemy zbudować Rps-sonic, musimy pomóc większej liczbie użytkowników końcowych dowiedzieć się więcej o przetworniku, lepiej używać sprzętu ultradźwiękowego, aby obniżyć koszty w przypadku napotkania problemu.

To samo dotyczy generatora, nieuzasadnione działanie może skrócić żywotność generatora ultradźwiękowego.Dlatego przed uruchomieniem zgrzewarki ultradźwiękowej musimy złożyć zapytanie techniczne.Kluczowym punktem maszyny ultradźwiękowej jest rezonans, tylko utrzymywanie każdej części w rezonansie może sprawić, że system będzie w najlepszym środowisku pracy.

Do tej pory nadal mamy wiele spawarek Telsonic Branson / dukane / rinco / herrman, dzięki czemu możemy potwierdzić, że każdy wykonany przez nas przetwornik / generator może pasować do oryginalnej maszyny.

Oczywiście możemy zastąpić przetwornik / generator dla spawarki Branson / dukane / rinco / herrman telsonic, możemy również wykonać przetwornik / generator do dowolnego zastosowania twojego sprzętu ultradźwiękowego.Dostarczamy usługi OEM dla klientów zamorskich, mamy już klientów OEM w USA i Niemczech.

 

Jeśli masz jakiś problem w obszarze ultradźwięków, zapraszamy do kontaktu z Rps-sonic.

Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

 

Historia

Usługa

48-godzinny test roboczy potwierdzający, że każdy posiadany sprzęt jest dobry.

 

Szybka dostawa w ciągu 5 ~ 15 dni roboczych: sprzęt z zapasami może zostać wysłany w ciągu 2 dni i dotrze do Ciebie w sumie w ciągu 5 dni, sprzęt bez zapasów zostanie wysłany w ciągu 10 dni i dostarczy Cię w ciągu 15 dni.

 

Kiedy otrzymamy zapytanie, cały nasz zespół omówi program rozwiązania.

 

To nie tylko sprzedawca, to zespół złożony z techników, sprzedawców i badaczy.

 

 

Zapewniamy bezpłatną bazę doświadczalną dla studentów z niektórych znanych uniwersytetów i kierunków studiów związanych z ultradźwiękami.

 

Każdego roku przyjmujemy również absolwentów od 5 do 10 absolwentów, aby pomóc im dowiedzieć się więcej o stosowaniu ultradźwięków.

Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

 

 

Nasz zespół

 

Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Cel zespołu: sprzedaż dobrze produkty zamiast kosztowny produkty.

Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Dla kupującego komponenty: bezpłatne zapytanie techniczne

Musimy uzyskać pełne informacje o Twojej maszynie, aby po otrzymaniu naszego komponentu nie było problemu z połączeniem i dopasowaniem.

 

Dla użytkownika końcowego: bezpłatny projekt programu

Uzyskanie pełnych informacji o aplikacji jest bardzo ważne dla znalezienia najbardziej odpowiedniego sprzętu, w razie potrzeby poprosimy Cię o próbkę.

Możemy zaprojektować program bezpłatnie w zależności od aplikacji.

 

Nasza gwarancja obejmuje jeden rok zarówno na przetwornik, jak i sprzęt, ale możemy dostarczyć Ci komponenty bezpłatnie, nawet poza gwarancją.

 

Zapytania techniczne udzielimy zawsze, gdy napotkasz problem w obszarze spawania / cięcia ultradźwiękowego, gdy zostaniesz naszym specjalistą.

 

Dostarczamy usługi OEM dla klientów zamorskich, a także zachowujemy poufność dla naszych klientów.

 

Dostarczamy również niestandardowe usługi produktów dla małych ilości.

 

Większość przesyłek przechodzi przez FED-EX / DHL, dzięki czemu może dotrzeć do Ciebie w krótkim czasie.

 

Test MES pomoże nam zweryfikować, czy parametry wzmacniacza ultradźwiękowego i tuby ultradźwiękowej są z góry lepsze

 

Zostaw wiadomość