Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltrasonic Welding Transducer

Dopalacz ultradźwiękowy ze stopu tytanu do wzmacniacza Rinco C20-10 Rinco 20 KHz

Dopalacz ultradźwiękowy ze stopu tytanu do wzmacniacza Rinco C20-10 Rinco 20 KHz

  • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster
  • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster
 • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-Sonic
  Numer modelu: HC-RC20 BOOSTER

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 5 zestawów
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Pianka + karton
  Czas dostawy: 2 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: Zestawy z 200 miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Częstotliwość: 20 Khz Nazwa: RINCO 20kHz
  materiał: Tytan Połącz dla: Przetwornik Rinco C20
  Modelu: HC-RC20-10 Złącze elektryczne:: lemo25

  Wzmacniacz ultradźwiękowy ze stopu tytanu do wzmacniacza Rinco C20-10 Rinco 20 kHz

  Wzmacniacze

  Wzmacniacz lub modyfikator amplitudy umożliwia zwiększenie lub obniżenie amplitudy wytwarzanej przez przetwornik. Jest to absolutnie niezbędne w niektórych aplikacjach.

  Ultradźwiękowy Booster przypomina bieg w samochodzie, gdzie jako najniższy jest pierwszy bieg i tak dalej. Oznacza to również, że im wyższy wzmacniacz ultradźwiękowy, który włożysz, tym więcej mocy jest potrzebne do jego uruchomienia, więc nawet jeśli ultradźwiękowy klakson może przyjąć większy zysk (wyższy współczynnik), jeśli generator ultradźwiękowy nie jest wystarczająco silny, nie będziesz w stanie uruchom go, a generator ultradźwiękowy przejdzie w stan przeciążenia. Sukces zastosowania ultradźwiękowego montażu plastiku zależy od wymaganej siły, czasu i współczynnika prędkości, aby uzyskać właściwy poziom energii. Współczynnik prędkości ultradźwiękowej uzyskuje się przez zastosowanie prawidłowej kombinacji rogu ultradźwiękowego i wzmacniacza ultradźwiękowego, aby zapewnić optymalną amplitudę dla rodzaju tworzywa sztucznego, rozmiaru części i rodzaju zespołu, który ma być wykonany. Ponieważ zaprojektowanie prawidłowej amplitudy w rogu ultradźwiękowym może być technicznie niepraktyczne ze względu na jej kształt, wzmacniacze ultradźwiękowe są używane do zwiększania lub zmniejszania amplitudy na powierzchni rogu ultradźwiękowego w celu przekazania wymaganej energii do interfejsu złącza.

  Wzmacniacz ultradźwiękowy to sekcja rezonansowa o długości połowy długości fali wykonana z aluminium lub tytanu. Jest on zamontowany między przetwornikiem ultradźwiękowym a klaksonem ultradźwiękowym i modyfikuje amplitudę drgań przyłożonych do klaksonu ultradźwiękowego.

  Wybór prawidłowego wzmacniacza ultradźwiękowego: Wybierając wzmacniacz ultradźwiękowy do zastosowania, zaleca się stosowanie najniższego możliwego współczynnika wzmocnienia, który zapewni akceptowalne wyniki aplikacji dla prawidłowych wartości amplitud. Pomoże to obsługiwać rogi ultradźwiękowe przy niższych poziomach zmęczenia, co zwiększa niezawodność oprzyrządowania. Aby zapewnić zmianę amplitudy, wzmacniacz ultradźwiękowy będzie miał różne średnice i masę po obu stronach punktu środkowego lub węzłowego.

  Wzmacniacz zwiększający amplitudę ma mniejszą masę na końcu przymocowanym do rogu ultradźwiękowego, natomiast wzmacniacz zmniejszający amplitudę ma większą masę na końcu przymocowanym do rogu ultradźwiękowego.

  HC-SONIC specjalizuje się w technologii ultradźwiękowej i powiązanych z nią komponentach dla wielu gałęzi przemysłu. Oferuje szeroką gamę najnowocześniejszych, mało wymagających konserwacji urządzeń spawalniczych zmontowanych z wysokiej jakości komponentów i zgodnych z obowiązującymi normami ISO.

  Skontaktuj się z naszym wysoko wykwalifikowanym działem technicznym, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące odpowiednich maszyn do każdego praktycznego zamówienia.

  Następujące przetworniki ultradźwiękowe Rinco:

  C20-10 / C20-12

  C35-10 / C35-11 / C35-12 / C35-13

  C70-2

  Możemy również dostarczyć cały generator do napędzania powyższych przetworników.

  Konwerter piezo przekształca sygnał elektryczny 20 kHz z zasilacza urządzenia do spawania ultradźwiękowego na wibracje mechaniczne. Dlatego konwerter jest bardzo istotną częścią spawania ultradźwiękowego.

  Informacje techniczne przetwornika piezoelektrycznego:

  Pozycja Informacja
  Model Wymień rinco C20-10
  Mieszkaniowy Zamknięta stalowa obudowa
  Waga 1,5 kg
  Temperatura

  50 w maks. jeśli praca będzie kontynuowana,

  powinien łączyć się z chłodzeniem powietrzem

  Częstotliwość 20 Khz

  Zaawansowana wiedza w zakresie.

  W pełni cyfrowy wysokiej mocy generatory ultradźwiękowe, róg ultradźwiękowy, ultradźwiękowy sonotroda, sonotroda, przetwornik ultradźwiękowy, wzmacniacz ultradźwiękowy, spawanie ultradźwiękowe, technologia spawania ultradźwiękowego, cięcie ultradźwiękowe, ultradźwiękowe krojenie żywności, ultradźwięki cięcie żywności, ultradźwiękowe spawanie metali, pakowanie ultradźwiękowe, uszczelnianie, ultradźwięki Technologie krojenia żywności, ultradźwiękowe przetwarzanie tworzyw sztucznych, ultradźwiękowe przesiewanie, ultradźwiękowa technologia uszczelniania, ultradźwiękowe oczyszczanie ścieków, wiązanie ultradźwiękowe

  funkcje
  • Bezzapachowe piezoceramiki o dużej gęstości
  • Mechanicznie bardzo mocny i stabilny.
  • Wysoki współczynnik jakości mechanicznej
  • Doskonała wydajność konwersji elektroakustycznej
  • Minimalne rozpraszanie ciepła i straty mocy
  • Wysokie amplitudy wyjściowe

  Właściwe doradztwo jest podstawą każdego udanego projektu. Dzięki szerokiej specjalistycznej wiedzy naszych konsultantów technicznych i wieloletniemu doświadczeniu są oni w stanie przeanalizować Twoją aplikację i opracować najlepsze możliwe rozwiązanie. Przebadamy szczegółowo twój przykładowy materiał, a następnie przedstawimy propozycje projektu twoich listew.

  Najlepiej jest, jeśli skontaktujesz się z nami na początku pierwszej fazy projektu, ponieważ im wcześniej się zaangażujemy, tym szybciej znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się o pasji, z jaką testowanie i eksperymentowanie toczy się w naszym laboratorium. Nasze doradztwo w zakresie aplikacji technicznych jest bezpłatne - płacisz tylko za rozwiązanie, a nie za to, jak do niego dojdziemy!


  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty