Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy sprzęt lutowniczy

Ceramiczny ultradźwiękowy klakson do obróbki stopu aluminium o częstotliwości 20 Khz, HC -2000

Ceramiczny ultradźwiękowy klakson do obróbki stopu aluminium o częstotliwości 20 Khz, HC -2000

  • Ceramic Ultrasonic Horn For 20Khz Treatment Of Aluminum Melt , HC -2000
  • Ceramic Ultrasonic Horn For 20Khz Treatment Of Aluminum Melt , HC -2000
 • Ceramic Ultrasonic Horn For 20Khz Treatment Of Aluminum Melt , HC -2000

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-2000

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3 DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 200 ZESTAWÓW NA MIESIĄC
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Częstotliwość: 20 Khz Moc: 2000w
  typu: Generator cyfrowy aplikacji: stop aluminium
  Róg: Ceramiczny róg Maksymalna temperatura r:: 850

  Róg ceramiczny do ultradźwiękowej obróbki stopu aluminium o częstotliwości 20 Khz

  Ultradźwiękowa obróbka stopionych metali

  • Ultradźwięki mocy w stopionych metalach i stopach wykazują różne korzystne efekty, takie jak nadawanie struktury, odgazowanie i poprawiona filtracja.
  • Ultradźwięki sprzyjają nie-dendrytycznemu zestalaniu w ciekłych i półstałych metalach.
  • Sonikacja ma znaczące korzyści dla mikrostrukturalnego udoskonalenia ziaren dendrytycznych i pierwotnych cząstek międzymetalicznych.
  • Ponadto ultradźwięki mocy można celowo wykorzystać do zmniejszenia porowatości metalu lub do wytworzenia mezoporowatych struktur.
  • Wreszcie, ultradźwięki mocy poprawiają jakość odlewów.

  POZYCJA PARAMETR
  Częstotliwość 20 Khz
  Róg Ceramika / stop tytanu
  Moc 2000 W.
  Generator Generator cyfrowy
  Amplitudy 10–22 μm
  Maksymalna temperatura r: 850 (℃)

  Zestalanie ultradźwiękowe

  Obróbka ultradźwiękowa może oczywiście zmienić mikrostrukturę krzepnięcia stali nierdzewnej, po wprowadzeniu ultradźwięków do stopionej stali mikrostruktura krzepnięcia zmienia się z dendrytów w ziarna o jednakowej osi, jak pokazano w mikrostrukturach poniżej 150 W, 200 W i 300 W.

  Można zaobserwować, że w stopionym metalu występuje silne osłabienie ultradźwięków, na przykład, gdy moc wynosi 150 W, mikrostruktura próbek z rogu ma drobnoziarnistą strukturę równoosiową, gruboziarnistą strukturę równoosiową i odpowiednio krótkie dendryty. Ponieważ pozycja 1 znajduje się najbliżej boostera, efekt obróbki ultradźwiękowej jest najsilniejszy, próbka w pozycji 1 ma najmniejszą średnią wielkość ziarna; kiedy ultradźwięki docierają do pozycji 2, moc nie jest tak silna jak w pozycji 1 z powodu tłumienia, a średni rozmiar wyrównanej struktury staje się większy; w pozycji 3, gdzie wpływ ultradźwięków jest znacznie zmniejszony, mikrostruktura próbki to głównie krótki dendryt.

  Efekt obróbki ultradźwiękowej wzrasta wraz ze wzrostem mocy, na przykład w pozycji 2 niektóre struktury o jednakowej osi są wybierane losowo w różnych próbkach i obliczany jest średni rozmiar, okazuje się, że średni rozmiar o jednakowej osi jest około 160 μm , 120 μm , 100 μm przy mocy ultradźwięków wynoszącej odpowiednio 150 W, 200 W, 300 W.

  Leczenie ultradźwiękowe znalazło szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach od momentu zastosowania go w medycynie na początku ubiegłego wieku. W dziedzinie odlewnictwa obróbka ultradźwiękowa może udoskonalić mikrostrukturę i ograniczyć segregację metali i stopów. 1, 2, 3, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11) Mikrostruktura utworzona podczas zestalania ma bezpośredni wpływ na właściwości materiałów metalowych, udoskonalenie mikrostruktury metalu podczas krzepnięcia może ewidentnie poprawić właściwości mechaniczne materiałów metalowych, które spełnią wymagania wydajnościowe, których konwencjonalne odlewanie nie może spełnić. Obecnie zastosowanie obróbki ultradźwiękowej do krzepnięcia metalu staje się coraz bardziej powszechne i osiągnięto merytoryczne wyniki badań nad udoskonaleniem mikrostruktury zestalania. Osawa i in. 12) zastosowali obróbkę ultradźwiękową w zestalaniu stopu AZ91, w wyniku czego uzyskano drobną i jednolitą mikrostrukturę, tymczasem zarówno granica plastyczności, jak i wytrzymałość na rozciąganie uległy znacznej poprawie; Atamanenko i in. 13) przeprowadzili eksperymenty w celu zbadania procesu obróbki stopu aluminium za pomocą ultradźwięków i określili wpływ temperatury chłodzenia na udoskonalenie mikrostruktury podczas zestalania. Jednak stop o wysokiej temperaturze spowodowałby korozję wzmacniacza, który odgrywa bardzo ważną rolę we wprowadzaniu ultradźwięków do stopionego metalu, dlatego badania rafinacji mikrostruktury za pomocą ultradźwięków koncentrowały się głównie na metalu o niskiej temperaturze topnienia 14,15,16 , 17, 18, 19, 20)) jest stosunkowo mniej badań na temat wpływu obróbki ultradźwiękowej na metale o wysokiej temperaturze topnienia, takie jak stale. Liu i wsp. 21) potraktowali stal T10 za pomocą ultradźwięków wprowadzonych z boku i zbadali mikrostrukturę krzepnięcia, segregację, właściwości mechaniczne i właściwości antykorozyjne przy różnych mocach. Chociaż ta metoda pozwoliła uniknąć korozji wzmacniacza, utrata energii była nadal znaczna, co doprowadziło do niskiej wydajności aplikacji ultradźwiękowej. Li et al.22) przeprowadzili badania właściwości materiałowych wzmacniacza i doszli do wniosku, że ceramiczna metalowa rura Mo – Al2O3 – ZrO2, która może wytrzymać korozję w wysokiej temperaturze i wibracjach o wysokiej częstotliwości, nadaje się do wprowadzenia ultradźwięków do stali. Ale ta metoda napotyka trudności w przetwarzaniu metalowej rury ceramicznej.

  W tym artykule zaproponowano nowatorską metodę wprowadzania ultradźwięków do stopu, metal poddany obróbce i wzmacniacz, który jest umieszczony w eksperymencie, są przetwarzane jako element jednostkowy, a metal topi się za pomocą cewek indukcyjnych, podczas gdy wprowadza się wibracje ultradźwiękowe bezpośrednio z dna stopionego metalu, unikając w maksymalnym stopniu erozji i tłumienia mocy. W oparciu o tę nowo zaproponowaną metodę badane są udoskonalenie mikrostruktury zestalania, fragmentacja wtrąceń oraz poprawa właściwości mechanicznych stali nierdzewnej 304.

  Podanie

  Przy typowej strukturze, na przykład, ultradźwiękowy metaliczny stop topi procesor jest okrągły pręt. Po stopionym metalu wystarczy włożyć stop metalu do głowicy wypalającej, może emitować ultradźwięki do stopów metali. Przedni kołnierz obudowy systemu wibracyjnego służy do zamocowania. Ze względu na system wibracji ultradźwiękowej nie ma ruchomych części i części mechanicznych, ustalone nie ma specjalnych wymagań. Poddany obróbce stop w określonym pojemniku, takim jak piec tyglowy, piec kryształowy. Głowica narzędziowa włożona do stopu, strona uruchomienia fali ultradźwiękowej. Ogólnie sugeruje się, że w stopie ochładza się, aby połączyć się z ultradźwiękami, aby stopić się w chłodzącej krystalizacji był również silny efekt ultradźwiękowy. Obrobiona ilość stopu może być mniejsza. Dla określonego stopu poddawanego obróbce, im mniejsza ilość stopu, moc wyjściowa generatora ultradźwiękowego, działanie ultradźwiękowe, tym dłuższa jest siła syntezy ultradźwiękowej. Podobnie możemy również kontrolować ilość stopionego materiału, wielkość mocy wyjściowej generatora ultradźwiękowego i czas działania ultradźwiękowego, aby kontrolować intensywność funkcji ultradźwiękowej. Ze względu na charakterystykę wszystkich rodzajów materiałów metalowych i różne wymagania, funkcja i działanie ultradźwięków również nie są identyczne. Biorąc pod uwagę wymagania wydajnościowe poszczególnych użytkowników metali, tylko wielokrotnie próbując i popełniając błędy, znajdź najlepszą równowagę między intensywnością ultradźwięków a rzeczywistym efektem, a zatem najlepszą technologię przetwarzania.

  Funkcja:

  Efekt ultradźwiękowy o dużej mocy na krystalizację procesu stopionego metalu, może znacznie udoskonalić ziarno metalu, jednorodny skład stopu, przyspieszyć pęcherzyk, znacznie poprawić właściwości materiału metalowego, takie jak wytrzymałość, twardość, plastyczność i wytrzymałość.

  CERAMICZNY RÓG, DŁUŻSZE KORZYSTANIE Z ŻYCIA

  WYKONANE TYLKO PRZEZ HC-SONIC

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty