Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDysza natryskowa ultradźwiękowa

Precyzyjne natryskiwanie ultradźwiękowe o wysokiej temperaturze do powlekania szkła float

Precyzyjne natryskiwanie ultradźwiękowe o wysokiej temperaturze do powlekania szkła float

  • High Temperature Precision Ultrasonic Spraying For Float Glass Coating
  • High Temperature Precision Ultrasonic Spraying For Float Glass Coating
 • High Temperature Precision Ultrasonic Spraying For Float Glass Coating

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-AT50

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 5DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Możliwość Supply: 500 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Precyzyjne natryskiwanie ultradźwiękowe Częstotliwość: 50 Khz
  Moc: 100W Generator: Generator cyfrowy
  Objętość atomizacji: 0,1 ~ 150 l / h Pobór mocy: 0,001 stopnia / kg

  wysokotemperaturowe precyzyjne natryskiwanie ultradźwiękowe do powlekania szkła float

  Opis:

  Ultradźwiękowe systemy dysz natryskowych zastąpiły dysze ciśnieniowe w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i badawczo-rozwojowych oraz umożliwiły procesy natryskiwania, które w innym przypadku byłyby niemożliwe. Troska o środowisko i niedopuszczalne ilości odpadów wpłynęły na producentów, aby przyjęli ultradźwiękowe systemy dysz rozpylających jako technologię, która jest bardziej precyzyjna, bardziej kontrolowana i bardziej przyjazna dla środowiska.

  Precyzyjny ultradźwiękowy system natryskiwania ma tę zaletę, że zwykły sprzęt natryskowy nie może się równać z opryskiwaniem. Jego precyzja i jednolitość są rozpoznawane i potwierdzane przez szeroką gamę użytkowników. Jeśli porównasz spray ultradźwiękowy ze zwykłym sprayem, możesz tylko powiedzieć, że nie ma szkody bez porównania!

  Sprzęt do natryskiwania ultradźwiękowego wykorzystuje energię fal ultradźwiękowych do rozbicia wody lub cieczy w celu utworzenia drobnych cząstek o wielkości od kilku mikrometrów do ponad 100 mikrometrów w celu nawilżenia powietrza, granulacji cieczy, mieszania, promowania reakcji chemicznej, natryskiwania i stopienia metalu. Cel frezowania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych głowic natryskowych, które polegają na ciśnieniu i ruchu z dużą prędkością, aby sproszkować ciecz na małe cząstki.

  Zwykłe natryskiwanie, jeśli natrysk na powierzchnię natryskową poważnie wpłynie na jednorodność powłoki, często duża liczba martwych kątów natryskiwania, technologia natryskiwania nie może spełnić oczekiwań ludzi, wyniki natryskiwania nie są tak dobre, jak intencja, nierówny obszar jest więcej, a zwykła metoda natryskiwania Koszt materiału natryskowego jest stosunkowo duży, a stopień wykorzystania materiału jest niski.

  Ultradźwiękowe głowice natryskowe wykorzystują niższą energię drgań ultradźwiękowych do rozpylania cieczy. Ciecz może być dostarczana do głowicy natryskowej za pomocą własnej pompy grawitacyjnej lub niskociśnieniowej i osiągać ciągłe lub przerywane rozpylanie.

  Bez przekraczania limitu ilość atomizacji cieczy zależy tylko od ilości dostarczonej cieczy i częstotliwości roboczej głowicy natryskowej. Zasadniczo im wyższa częstotliwość robocza głowicy natryskowej, tym mniejsza pojemność atomizacji. Minimalne rozpylenie cieczy może osiągnąć 1 μl / min. Można rozpylać wiele różnych powłok, środków chemicznych, olejów smarowych, zawiesin cząstek i tym podobnych.

  Natryskiwanie ultradźwiękowe polega na dodaniu przygotowanego roztworu do natryskiwania do butelki z roztworem, włączeniu mocy sprzętu do natryskiwania ultradźwiękowego, rozpyleniu roztworu do natryskiwania, a krople przechodzą na powierzchnię natryskiwanej powierzchni po przejściu przez dyszę w celu uformowania jednolitego powlekanie lekiem i rozpylanie przez kilka minut; Na koniec powłoka jest sucha, ponieważ rozpylone cząstki są bardzo drobne i naturalnie wysychają w krótkim czasie (w ciągu kilkudziesięciu sekund). Natryskiwanie ultradźwiękowe jest przede wszystkim doskonałe pod względem jednorodności, a grubość powłoki można kontrolować na podstawie mikrometrów. Obecnie wielu krajowych producentów płonących akumulatorów korzysta z ultradźwiękowych urządzeń natryskowych.

  Zaletą natryskiwania ultradźwiękowego jest zagęszczanie w porównaniu ze zwykłym natryskiwaniem. Jest to jeden z powodów, dla którego tak szeroko stosowane są ultradźwiękowe systemy precyzyjnego natryskiwania. Zwykłe natryskiwanie często wykorzystuje szybki przepływ powietrza do wydmuchiwania płynnych materiałów i natryskiwania ich na podłoża. Wiedza techniczna Niemożliwe jest precyzyjne uzyskanie efektu natryskiwania ultradźwiękowego.

  Model HC-AN50
  Częstotliwość 50 Khz
  Objętość atomizacji 0,1 ~ 200 l / h
  Średnia średnica cząstek mgły 5 ~ 80um
  Pobór energii 0,001 stopnia / kg
  Struktura głowicy atomizacyjnej Róg
  Moc 100 W ~ 500 W.
  Zastosowanie mediów atomizujących Zwykła woda, różnorodne substancje płynne, ciecz chemiczna, różnorodność śluzu olejowego, stopionego metalu i tak dalej

  Korzyść

  Zalety dyszy ultradźwiękowej:

  • Wzory natrysku można łatwo kształtować w celu precyzyjnego nakładania powłoki

  • Wysoce kontrolowany spray zapewnia niezawodne, spójne wyniki

  • Odporna na korozję konstrukcja z tytanu i stali nierdzewnej

  • Możliwości bardzo niskiego natężenia przepływu, przerywane lub ciągłe

  • Brak ruchomych części do zużycia

  • Nie zatyka się

  • Zrzuca rozmiary tak małe jak 13 mikronów, w zależności od częstotliwości dysz

  • skrócić przestoje w krytycznych procesach produkcyjnych

  Technologia natrysku ultradźwiękowego jest stosowana do powlekania praktycznie każdego kształtu, wielkości lub powierzchni podłoża jednorodnymi powłokami o grubości mikrona, a nawet grubościami nanopowłok. Ponadto technologia ultradźwiękowa jest stosowana do:

  •Nawilżający

  • Suszenie rozpyłowe

  • Ciągłe powlekanie wstęgi

  • Natrysk drobnoziarnisty

  • Kropki

  • Dyspersja nanosuspensyjna

  Oferujemy pełną gamę dysz ultradźwiękowych o różnych wzorach, natężeniach przepływu i wielkościach kropel. Bez względu na to, czy malujesz małe urządzenie medyczne, takie jak stent uwalniający lek, czy pokrywasz wnętrze probówki do pobierania krwi, czy osadzasz cienką warstwę na ogniwie paliwowym, możemy zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla twojego procesu.

  Oto niektóre z naszych najpopularniejszych ofert. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bardziej wyczerpującą listę.

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty