Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy sprzęt spawalniczy

Spawarka ultradźwiękowa o wysokiej amplitudzie 28Khz do wewnętrznego panelu samochodowego

Spawarka ultradźwiękowa o wysokiej amplitudzie 28Khz do wewnętrznego panelu samochodowego

  • 28Khz High Amplitude Ultrasonic Spot Welding For Automotive Interior Panel
  • 28Khz High Amplitude Ultrasonic Spot Welding For Automotive Interior Panel
 • 28Khz High Amplitude Ultrasonic Spot Welding For Automotive Interior Panel

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-W28-600

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3DYAS
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 200 ZESTAW NA MIESIĄC
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: zgrzewarka ultradźwiękowa Częstotliwość: 28Khz
  Moc: 60800W Typ instalacji: Uchwyt
  Generator: Cyfrowy Waga: 2,5 kg

  Spawarka punktowa o wysokiej amplitudzie 28Khz do wewnętrznego panelu samochodowego

  Ultradźwiękowy zgrzewacz punktowy wnętrza samochodu
  Służy do łączenia części wykonanych z różnych materiałów, w celu połączenia między termoutwardzalnymi tworzywami sztucznymi i plastycznymi częściami topiącymi się na gorąco lub do połączenia części z tworzyw sztucznych z metalem; polega na użyciu nieodłącznych plastikowych kołków i żeber na uformowanych częściach. Skrzydło i pionowe żebro są odpowiednio wciskane przez wstępnie uformowany otwór na wytłoczonej metalowej płycie, a wystająca część metalowej powierzchni (gorącego stosu) jest zmiękczana przez kontrolowany klej topliwy, a następnie specjalny nit metalowy jest wciśnięty i schłodzony, aby zmienić kształt. Zaciskanie, przy użyciu określonego kształtu łba nitu, może prowadzić do nitowania nitów z tworzywa sztucznego (nitowanie nitowane), nitowania półkolistego, nitowania łukowego, nitowania nitów zrywalnych pionowych, mechanicznego kucia, powlekania obrzeżem wkładu itp. Materiał materiał jest mechanicznie nitowany i łączony ze sobą. Złącze nie jest łatwe do kruchości, piękne, mocne i uszczelnione, dzięki czemu można uzyskać optymalną konstrukcję konstrukcji, a najlepsze połączenie właściwości mechanicznych różnych materiałów można w pełni wykorzystać, aby znacznie poprawić ogólną wydajność komponentów, ogólna struktura jest odporna na uderzenia, dzięki czemu idealnie pasuje.
  Zastosowanie tej zasady jest następujące: zgrzewarka do części wewnętrznych samochodów, zgrzewarka do paneli wewnętrznych, nitownica do paneli samochodowych do wnętrz, nity do nitów drzwi samochodowych, zgrzewarka do zderzaków samochodowych

  Zalety spawania ultradźwiękowego zgrzewarki punktowej wnętrza samochodu
  Zgrzewarka punktowa do wnętrza panelu przyjmuje najbardziej zaawansowaną technologię nitowania z tworzywa sztucznego. Specjalna głowica nitująca może realizować nitowanie zlicowane, nitowanie półkuliste, nitowanie z łbem stożkowym (nitowanie z łbem stożkowym), nitowanie z łbem łukowym i ściąganie plastikowego kołka. Nitowanie, składanie i wkładanie itp. Zapewniają punktowy kontakt z obrabianym przedmiotem, optymalizują projekt za pomocą nowej koncepcji, a także montują części z tworzyw sztucznych z metalowymi częściami lub innymi materiałami nie spawalnymi. Powierzchnia nitująca ma dobre wykończenie i szybką prędkość formowania. Niełatwe do złamania, kruchego, piękne, mocne, zmniejszają proces produkcji, zmniejszają zużycie materiałów, znacznie poprawiają jakość produktu, niezawodność i wydajność produkcji, skutecznie przedłużają żywotność, dzięki zaawansowanej technologii, rozsądnej strukturze, bez wibracji, bez hałasu, bez zanieczyszczania środowiska wysoka jakość przetwarzania itp., szeroko stosowane w wojskowym lotnictwie, sprzęcie elektronicznym, oprzyrządowaniu, mikroprzełącznikach, częściach samochodowych, sprzęcie AGD, sprzęcie i innych gałęziach przemysłu do produkcji i montażu, w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niskich kosztów, nawet w niezwykle surowe środowisko naturalne i silne wibracje, może być nadal używany bezpiecznie, stabilnie i niezawodnie przez długi czas.


  Pola aplikacji:

  Powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle elektronicznym, przemyśle medycznym, sprzęcie AGD, odzieży tkanej, materiałach biurowych, przemyśle opakowań i przemyśle zabawkarskim i tak dalej. Takich jak plastikowe części karoserii, drzwi samochodowe, deska rozdzielcza samochodu, światła, lusterka, osłona przeciwsłoneczna, elementy wnętrza, filtry, materiały odblaskowe, kolce odblaskowe, zderzak, kabel, plastikowy filtr motocykla, chłodnica, zbiorniki, tablice paletowe. Elektronika z tworzyw sztucznych: wodomierze przedpłacone, sprzęt do komunikacji, telefon Ateizm, akcesoria do telefonów komórkowych, etui na telefony komórkowe, etui na baterie, ładowarka, akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane za pomocą zaworów regulacyjnych, 3-calowa dyskietka, dysk U, karta SD, złącza USB, zabawki , Papeteria: folder, album, składane pudełka, PP puste karty, pętle, wkłady atramentowe, kasety z tonerem. Medical Daily: Zegarki, naczynia kuchenne, płynne butelki doustne, nasadki kroplowe, akcesoria do telefonów komórkowych, złoty miękki pędzel, codzienne potrzeby, artykuły medyczne, produkty dla dzieci, materace lotnicze, wieszaki na ubrania, uchwyt na narzędzia, dzbanek do kawy, pokrywa i kratka głośnika Powierzchnia.

  Produkty konsumenckie, komponenty samochodowe, urządzenia medyczne i większość przemysłów używa ultradźwiękowego spawania tworzyw sztucznych. Wkładki metalowe mogą być zabezpieczone plastikiem, a różne materiały mogą często być łączone z odpowiednią konstrukcją oprzyrządowania. ToolTex specjalizuje się w aplikacjach do spawania ołówkiem i pracował w kilku aplikacjach motoryzacyjnych.

  Precyzja
  Nawet najprostsza, działająca w oparciu o licznik czasu prasa ultradźwiękowa jest w stanie osiągnąć rozsądną precyzję, a przejście do jednostek opartych na energii, liniowo kodowanych lub serwowzmacnianych znacznie zwiększa wysoce powtarzalny montaż z tolerancjami mniejszymi niż jedna tysięczna (0,001 cala) cala.

  Idealny do mocowania fantazyjnych artykułów i mocowania części na obrotowych krzesłach i innych meblach, w tym śrubach. Ultradźwiękowy ręczny pistolet jest również produkowany przez nas. Daj lepszą siłę wiązania. Zminimalizuj koszty, ponieważ wkręty nie są już potrzebne, co powoduje regularne / codzienne oszczędności. Odpowiedni i praktyczny model w przemyśle meblarskim to: System częstotliwości 20 kHz.

  Funkcje:

  • Łatwy w użyciu
  • Nowoczesna technologia
  • Wysoki poziom wydajności
  • Dostępne pistolety typu pistoletowego i prostego
  • Łatwo dostępne pistolety chwytne o mniejszej średnicy
  • Wysokiej jakości złącza używane do zmniejszania luźnych połączeń
  • Dostępne w dwóch częstotliwościach:
  • 28 kHz i 35 kHz

  Parametr:

  Pozycja 20 28 35 40
  Częstotliwość 20Khz 28 khz 35 khz 40 kHz
  Moc 800w 600w 500 w 300w
  Średnica końcówki rogu 12 mm 10 mm 8 mm 8 mm
  Materiał róg Stop aluminium i stal i stop tytanu
  Generator Cyfrowy generator

  Obszary zastosowania:

  Przemysł samochodowy

  Prototyp / testy działają

  Naprawa taśmy przenośnika

  Przeróbki dla automatyzacji

  Naprawy i łączenie tkanin

  Opakowania blistrowe

  Formowanie próżniowe - utrzymywanie komponentu

  Sprzęt jest mobilny

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty