Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyObróbka ultradźwiękowa wspomagana

High Precision Ultrasonic Carbides Materials

High Precision Ultrasonic Carbides Materials

  • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials
  • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials
 • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-M20

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3 DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Możliwość Supply: 500 ZESTAWÓW ZA MIESIĄC
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Frezowanie ultradźwiękowe Częstotliwość: 20Khz
  Moc: 2000w typu: Rodzaj ołówka, obudowa metalowa
  Rozmiar rogu: 120 mm materiał: szybka stal

  Opatentowane, wysoko precyzyjne materiały z węglików wspomagane obróbką ultradźwiękową

  Przenieś swoje możliwości obróbki na wyższy poziom, wraz z dolną linią, z frezowaniem ultradźwiękowym: najnowszą technologią obróbki ultradźwiękowej . Doświadcz bezprecedensowej wydajności obróbki dzięki wydajnemu mieleniu ultradźwiękowemu, szlifowaniu, wierceniu rdzeniowemu i lekkiej wadze szkieł optycznych i ceramiki. Ultradźwiękowa oscylacja narzędzia sprzyja swobodnemu cięciu materiału, znacznie zmniejszając siłę wywieraną na narzędzie oraz obrabiany przedmiot podczas obróbki. Ta redukcja siły pozwala na szybkie usuwanie materiału i szybsze cykle robocze, a także na zmniejszenie zużycia narzędzia i dłuższą trwałość narzędzia.

  Obróbka ultradźwiękowa, czyli ściśle mówiąc "obróbka wibracyjna ultradźwiękowa", jest procesem odejmowania, który usuwa materiał z powierzchni elementu poprzez drgania o wysokiej częstotliwości i niskiej amplitudzie narzędzia na powierzchni materiału w obecności drobnych cząstek ściernych. Narzędzie porusza się pionowo lub ortogonalnie do powierzchni części przy amplitudach od 0,05 do 0,125 mm (0,002 do 0,005 cala). Drobne ziarna ścierne miesza się z wodą, aby utworzyć zawiesinę rozprowadzoną na części i na wierzchołku narzędzia. Typowe wielkości ziaren materiału ściernego wynoszą od 100 do 1000, gdzie mniejsze ziarna (większa liczba ziaren) zapewniają gładszą powierzchnię.

  Obróbka wibracyjna ultradźwiękowa jest zwykle stosowana na materiałach kruchych, a także materiałach o wysokiej twardości ze względu na mechanikę mikropęknięć.

  Parametr

  POZYCJA PARAMETR
  Częstotliwość 20Khz
  Moc 500 W
  Amplituda 1-5um
  Dametr 120 MM

  Obróbka ultradźwiękowa jest łatwą w użyciu technologią, która pozwala producentowi form do obróbki bardzo twardych lub kruchych materiałów z elastycznością i dokładnością. Ultradźwiękowe centra obróbcze mogą wykonywać zarówno obróbkę konwencjonalną, jak i ultradźwiękową. Łącząc te technologie w jedną maszynę, użytkownik ma możliwość obróbki w całym spektrum materiałów.

  Podstawy i korzyści ultradźwiękowe
  W obróbce ultradźwiękowej elektryczny sygnał HF jest przesyłany poprzez indukcję przez niewielką szczelinę powietrzną ze stacjonarnej cewki umieszczonej na wrzecionie do obrotowej cewki umieszczonej na uchwycie narzędziowym HSK. Wysoka częstotliwość dostarczana do elementów piezoelektrycznych uchwytu narzędzia uruchamiającego generuje odpowiednie drgania na końcówce narzędzia między 20 a 50 kHz. Wibracja narzędzia jest połączona z równoczesnym obrotem do 42 000 obr./min.

  Wibracja niezdefiniowanego narzędzia diamentowego powoduje znaczne zmniejszenie sił procesowych, co powoduje wyższe szybkości usuwania materiału i mniejsze zużycie narzędzi niż w przypadku konwencjonalnych metod. Konwencjonalne metody będą uważane za szlifowanie lub EDM.

  Kolejną korzyścią z zastosowania obróbki ultradźwiękowej jest uzyskanie doskonałej jakości powierzchni. W zależności od materiału można uzyskać wykończenie Ra <0,2 mikrona. Ponadto zwiększa się przepłukiwanie obrobionych cząstek znajdujących się w strefie cięcia w związku z ultradźwiękowym ruchem narzędzia w połączeniu z wewnętrznym doprowadzaniem chłodziwa.

  W starej metodzie obróbki ultradźwiękowej całe wrzeciono wibrowało, a energia była przenoszona przez pierścienie ślizgowe. Ta metoda miała tę wadę, że wrzeciono miało skróconą trwałość, co ograniczyło jego szerokie zastosowanie w przemyśle. Obecna najnowocześniejsza technologia polega na przenoszeniu energii przez szczelinę powietrzną, gdzie nie ma żadnych elementów stykających się. Dlatego izolowanie wibracji na ściśle narzędzie pozwala na bezproblemową zmianę narzędzi w automatycznym zmieniaczu narzędzi z konwencjonalnego na ultradźwiękowy nośnik narzędzi.

  Parametry ultradźwiękowe są również dostarczane w ramach oprogramowania. Dzięki ADC (kontrola adaptacyjna) / ACC (kontrola akustyczna), podczas procesu obróbki następuje automatyczna regulacja posuwu. Zmienne procesowe to moment obrotowy wrzeciona (dla ADC) i moc wyjściowa generatora (dla ACC). Powoduje to kontrolowane środowisko obróbki ze zmniejszonymi siłami procesowymi przy narzędziu i stałymi prędkościami skrawania.

  Dzięki UGC (generatorowi ultradźwiękowego generatora) użytkownik może ręcznie wprowadzać parametry ultradźwiękowe - takie jak zakres częstotliwości, amplitudy i mocy wyjściowej - lub można to automatycznie znaleźć za pomocą inteligentnego oprogramowania dostarczonego wraz z maszyną.

  To są opatentowane produkty HC-SONIC, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty