Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy płynny procesor

Ultradźwiękowy procesor o wysokiej częstotliwości do oczyszczania wody balastowej

Ultradźwiękowy procesor o wysokiej częstotliwości do oczyszczania wody balastowej

  • High Frequency Ultrasonic Liquid Processor For Ballast Water Treatment
  • High Frequency Ultrasonic Liquid Processor For Ballast Water Treatment
 • High Frequency Ultrasonic Liquid Processor For Ballast Water Treatment

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HCS15-3000

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Piankowe i drewniane pudełko
  Czas dostawy: 3 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Częstotliwość: 15Khz Moc: 3000 W
  Waga: 20 kg Róg: Stopu tytanu
  Prędkość: <100L / HOUR Generator: Cyfrowy

  Ultradźwiękowy procesor cieczy o wysokiej częstotliwości do oczyszczania wody balastowej

  Opis:

  Ultradźwiękowa dezynfekcja wody balastowej System ultradźwiękowy okazał się skuteczny w zabijaniu bakterii, planktonu i większych organizmów. Ultradźwiękowa dezynfekcja wody balastowej jest obróbką mechaniczno-fizyczną, która pozwala uniknąć dozowania silnych i kosztownych aktywnych chemikaliów do wody balastowej. Zapewnia to idealną akceptację środowiskową w połączeniu z wysoką biologiczną skutecznością w zakresie niszczenia i dezaktywacji organizmów roślinnych i zwierzęcych oraz mikroorganizmów w wodzie balastowej.

  Pozycja HC-S500 HC-S1000 HC-S1500 HC-S2000 HC-S3000
  Częstotliwość robocza 20 kHz 20 kHz 20 kHz 20 kHz 15 kHz
  maksymalna moc 500 W 1000 W 1500 W 2000 W 3000 W
  Przekazywanie zdolności 0,5 do 2 l / min 0,5 do 3 l / min 0,5 do 4 l / min 1,0 do 6 l / min 1,0 do 8 l / min
  Zastosować Linia produkcyjna, należy stosować w połączeniu
  Zbiornik reakcyjny 10L, 15L, 20L, 35L, stal nierdzewna
  Ciśnienie robocze Maks .: 5 MPa
  Temperatura pracy Maks .: 350 ° C

  Kontekst "Jeśli statek płynie bez ładunku lub częściowo załadowany, będzie potrzebował balastu, aby zachować jego stabilność i bezpieczeństwo. Woda jest często wykorzystywana jako balast, ale kiedy jest ona pobierana z pochodzenia, szereg organizmów może podróżować do wody, zwykle członkowie wspólnoty planktonu, którzy mogą być obcy w miejscu przeznaczenia (allochtoniczny), i mogą powodować niepożądane zanieczyszczenie biologiczne . Aby uniknąć tego ewentualnego zanieczyszczenia, musimy użyć skutecznego systemu do sterylizacji wody balastowej. "[Mingorance Rodríguez: 2012, 163] Inwazyjne gatunki wodne są jednym z czterech największych zagrożeń dla oceanów na świecie i mogą powodować wyjątkowo poważne wpływ na środowisko, gospodarkę i zdrowie publiczne. Aby uniknąć wprowadzania mięczaków ze szkodnikami (małże zebry, azjatycki małż i inne), można zastosować różne sposoby sterylizacji wody balastowej (zwane również dezynfekcją lub neutralizacją). Powszechnym zabiegiem jest chemiczne czyszczenie wody balastowej. Używane chemikalia są szkodliwe dla środowiska i drogie. Wraz z rosnącymi przepisami prawnymi dotyczącymi gospodarki wodami balastowymi, alternatywne sposoby uzdatniania wody balastowej - np. Przez dezynfekcję ultradźwiękową - są zintegrowane na pokładzie statków morskich

  Podanie

  Dezynfekcja fizyczna ma również trzy opcje. Światło ultrafioletowe może być użyte do rozbicia błon komórkowych zabijających organizm lub niszczenia jego zdolności do rozmnażania. Skuteczność zależy od mętności wody balastowej (stężenia osadów), ponieważ może to ograniczyć przenoszenie. Kawitacja / ultradźwięki - rury Venturiego lub płytki szczelinowe służą do generowania pęcherzyków kawitacyjnych. Te wysokoenergetyczne bąbelki wytwarzają siły hydrodynamiczne, oscylacje ultradźwiękowe lub szum wysokiej częstotliwości, który zabija organizmy. Po trzecie, deoksygenacja wykorzystuje różne metody usuwania rozpuszczonego tlenu w wodzie balastowej i zastępowania go nieaktywnymi gazami, takimi jak azot lub inny gaz obojętny. Oprócz zabijania organizmów tlenowych może to pomóc w zapobieganiu korozji, jeśli zawartość tlenu utrzyma się na prawidłowym poziomie.

  Dezynfekcja ultradźwiękowa metodą kawitacji Fale ultradźwiękowe o dużej mocy wytwarzają pęcherzyki kawitacyjne w cieczach, co powoduje intensywne siły ścinające i wysokie naprężenia. Kiedy intensywne fale ultradźwiękowe są sprzężone w cieczach, fale dźwiękowe, które rozprzestrzeniają się w mediach płynnych, powodują przemienne cykle wysokiego i niskiego ciśnienia, z szybkościami zależnymi od częstotliwości. Podczas cyklu niskiego ciśnienia (faza rozrzedzania), ultradźwiękowe fale o dużej intensywności wytwarzają małe pęcherzyki próżniowe lub puste przestrzenie w cieczy. Kiedy bąbelki osiągają objętość, przy której nie mogą już absorbować energii, zapadają się gwałtownie podczas cyklu wysokiego ciśnienia (faza kompresji). Zjawisko to nazywane jest kawitacją. W czasie implozji osiągane są lokalnie bardzo wysokie temperatury (około 5000K) i ciśnienia (około 2,000ATM). Implozja pęcherzyków kawitacyjnych powoduje również dysze cieczy o prędkości do 280 m / s. Ta wysokoenergetyczna generacja i zapadanie pęcherzyków skutkuje hydrodynamicznymi siłami ścinania i oscylacjami ultradźwiękowymi, które łamią i przerywają ściany komórkowe organizmów - skutecznie je zabijając. Jeśli chodzi o akceptację środowiskową, nie ma żadnych znanych lub przewidywanych problemów środowiskowych związanych z technologią wspomaganą ultradźwiękami.

  Inne zastosowanie ultradźwiękowej sonochemii

  • Dyspersja
  • Zakłócenia komórek
  • Przygotowanie próbki do apteki
  • Homogenizacja
  • Emulgowanie
  • Dyspersja nanocząstek
  • Atomizacja
  • Dyspersja grafenu
  • wytwarzanie biodiesla;
  • Likwidacja,
  • Krystalizacja,
  • Ekstrakcja,
  • Oczyszczanie ścieków,
  • Przyspieszona reakcja,
  • zabijać mikroby (rozerwanie komórek),
  • Degradacja toksycznych zanieczyszczeń organicznych
  • zapobieganie złuszczaniu w polu oczyszczania ścieków

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty