Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy zasilacz

30khz Dokładny generator prądu ultradźwiękowego, cyfrowy generator ultradźwiękowy o wysokiej wydajności

30khz Dokładny generator prądu ultradźwiękowego, cyfrowy generator ultradźwiękowy o wysokiej wydajności

  • 30khz Accurate Ultrasonic Power Generator , Digital Ultrasonic Generator High Efficiency
  • 30khz Accurate Ultrasonic Power Generator , Digital Ultrasonic Generator High Efficiency
 • 30khz Accurate Ultrasonic Power Generator , Digital Ultrasonic Generator High Efficiency

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-2000

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3 DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 200 ZESTAWÓW NA MIESIĄC
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Częstotliwość: 15K ~ 50K Moc: 100 W ~ 2000 W
  typu: Cyfrowy generator rozmiar: 120 * 180 * 300
  aplikacji: Ultradźwiękowy Automize Waga: 1kg

  Dokładny generator prądu o mocy 30 khz Do ultradźwiękowych dysz natryskowych
   
  Generator to następna generacja naszego generatora ultradźwiękowego wykorzystywanego do dostarczania energii elektrycznej o wysokiej częstotliwości, potrzebnej do działania wszystkich naszych systemów dysz ultradźwiękowych.
  Cyfrowy generator ultradźwiękowy do atomizerów z pięcioma ikonami na przednim panelu. Możliwość programowania z wyświetlaczem LCD, zmienną regulacją mocy, wyborem sondy, czasem pracy, regulacją kontrastu, zewnętrznym włączaniem / wyłączaniem. Oprogramowanie sterowane menu do wyboru częstotliwości pracy z 15Khz, 20Khz, 28Khz, 30Khz, 35Khz, 40Khz i 50Khz. Działa z 110 / 220VAC, 50 / 60Hz. Maksymalna moc 50 W, może działać każdy przetwornik ultradźwiękowy. Windows PC Controler zewnętrznie obsługuje wszystkie funkcje generatora, zakupione osobno.

  Ten precyzyjny i dokładny generator energii, zaprojektowany i wyprodukowany przez HC-SONIC, zawiera nowoczesne sterowanie w przyjaznym dla użytkownika, intuicyjnym interfejsie, który umożliwia precyzyjne dostrojenie rozpylania i poprawia działanie ultradźwiękowych systemów dyszowych w celu uzyskania najbardziej powtarzalnych i dokładnych procesów natryskiwania.

  W przypadku zastosowań wymagających dokładności punktowej jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku procesów natryskiwania, które wymagają ultra precyzyjnego monitorowania i kalibracji procesu, takich jak producenci urządzeń medycznych rozpylających materiały przy bardzo małych prędkościach przepływu.

  Funkcje generatora ultradźwiękowego:

  • Działa w zakresie częstotliwości od 15 do 60 kHz (częstotliwość jest wybierana przez użytkownika za pomocą wyświetlacza dla dowolnej dyszy ultradźwiękowej).
  • Wybór trybu wyrównywania obciążenia lub trybu wyrównywania mocy w celu zwiększenia precyzji i największej powtarzalności rozpylania
  • Rozdzielczość wyświetlacza 0,01 W
  • Graficzny interfejs użytkownika z intuicyjnym pokrętłem koła umożliwia pełne sterowanie wszystkimi funkcjami na ekranie.
  • Korzysta z zaawansowanej technologii kontroli w pętli zamkniętej, aby automatycznie zablokować optymalną częstotliwość roboczą dyszy.
  • Zawiera wejścia i wyjścia do zdalnego monitorowania alarmów, zewnętrznego sygnału wyzwalającego i zdalnego sterowania wyrównaniem mocy / obciążenia.
  • Dokładność ± 4% pozwala na zwiększenie powtarzalności.

  Generator jest statystyką zdolną do pracy z każdą ultradźwiękową dyszą rozpylającą lub sondą zawierającą konkurencję od 20 kHz do 600 kHz i ma praktycznie nieograniczoną szerokość pasma przy zwiększonych obciążeniach i zmianach częstotliwości ze względu na podwyższoną temperaturę. Moc dyszy można ustawiać w krokach co 1% lub wybrać precyzyjną regulację w odstępach co 0,3%. Wbudowany w generator jest mikroprocesorem i portem komunikacyjnym z zaawansowaną elektroniką i unikalnymi algorytmami programowymi, które skutecznie napędzają dyszę w praktycznie każdych warunkach pracy. Jedną z funkcji jest "Automatyczna regulacja mocy atomowej" (AAPA), która może być włączana lub wyłączana i służy do automatycznej regulacji mocy dyszy przy zmianach przepływu cieczy bez przeciągania. AAPA może być stosowany z mikroprobówkami lub niskimi przepływami o wysokim stopniu kontroli. Funkcja Constant Power zamraża moc wybraną do procesu i pomaga w procesach powlekania zwiększających powtarzalność. Wszystkie wymienione funkcje można wybierać z menu i wyświetlać na ekranie panelu przedniego. Z naszym generatorem dostępnych jest również kilka innych funkcji, w tym moc do sondy i wykresu słupkowego. Z tyłu generatora znajduje się port komunikacyjny, konfigurowalne włączanie / wyłączanie wyzwalania, zewnętrzne sterowanie mocą, interfejs PLC i możliwości dla klientów, którzy po prostu chcą zdalnie włączać / wyłączać generator ze sprzężeniem zwrotnym lub muszą kontrolować wszystkie funkcje dyszy rozpylającej z komputerem. Jedna cecha naszego oprogramowania mówi użytkownikowi, czy moc jest zbyt niska dla przepływu cieczy, wyłącza zasilanie dla dowolnego błędu i dostarcza te informacje użytkownikowi na wyświetlaczu LCD generatora lub interfejsie GUI.

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty