Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy Róg spawalniczy

Profesjonalne spawanie ultradźwiękowe Horn FEM Calculation Precision Sonotrode ultradźwiękowe

Profesjonalne spawanie ultradźwiękowe Horn FEM Calculation Precision Sonotrode ultradźwiękowe

  • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode
  • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode
 • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-Horn

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: not sale alone
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3 DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Róg ultradźwiękowy materiał: Tytan, aluminium lub hartowana stal
  typu: Projektuj według różnych aplikacji Wspomagane oprogramowanie: MES
  Rozmiar rogu: Zaprojektuj według próbki Czas dostawy: 10 dni

  Produkcja precyzyjna MES ultradźwiękowe sonotrody

  Nie sprzedajemy róg ultradźwiękowy sam, produkujemy tylko dla własnego sprzętu.

  Róg lub Sonotroda. Róg jest czasem częściej określany jako sonotroda poza Stanami Zjednoczonymi. Róg odbiera wibracje od wzmacniacza i dalej wzmacnia lub tłumi amplitudę fal akustycznych. Róg jest również odpowiedzialny za stosowanie tych wibracji na częściach spawanych przez bezpośredni kontakt. W zgrzewarce z tworzywa sztucznego klakson i wzmacniacz drgają osiowo przy częstotliwości roboczej ustawionej przez źródło zasilania. Róg styka się z górną częścią z tworzywa sztucznego i stosuje te drgania prostopadle do powierzchni części. W przeciwieństwie do tego, metalowe rogi spawalnicze układają się poziomo, a wibracje są przykładane równolegle do powierzchni części. Róg jest specjalnie zaprojektowany do wibrowania, a jego końce poruszają się w przeciwnych kierunkach przez cały czas, podczas gdy środek klaksonu pozostaje na swoim miejscu. Poprzez pomnożenie amplitudy wyjściowej konwertera przez wzmocnienie wzmacniacza i wzmocnienie klaksonu, można znaleźć efektywną amplitudę wyjściową stosu zastosowaną do części. Tytan jest materiałem wybieranym do budowy klaksonu ze względu na jego właściwości mechaniczne, takie jak wysoka wytrzymałość zmęczeniowa i twardość, ale istnieją również ekonomiczne rogi aluminiowe i stalowe dla odpowiedniego zastosowania. Istnieje mnóstwo kształtów rogów, z których każdy ma swoją unikalną aplikację, a niestandardowe klaksony mogą być wykonane dla specjalnych zastosowań. Na przykład okrągły róg jest przydatny, gdy części mają być spawane na swoim obwodzie. Zanim róg może zastosować wibracje na obrabianym przedmiocie, najpierw należy go opuścić na miejsce.

  Aparat. Siłownik jest odpowiedzialny za opuszczenie stosu na spawane części. Musi również zastosować siłę zgodną z pożądanym zastosowaniem. Ultradźwiękowe siłowniki spawalnicze są zwykle napędzane pneumatycznie lub elektrycznie i zapewniają siłę spawania w zakresie 50-750 funtów. Siłowniki stosowane w metalowej zgrzewarce ultradźwiękowej mogą być napędzane hydraulicznie i widzieć większą siłę. Dokładna siła zostanie ustalona na podstawie projektu spawanych części.

  Gniazdo lub kowadło. Zazwyczaj spawane są dwie części - górna i dolna. Dolna połowa znajduje się w urządzeniu określanym jako gniazdo. Gniazdo będzie kierowało wibracje do interfejsu między dwiema częściami. Gdy urządzenie trzymające dolną część jest bardziej płaskie, może być określane jako kowadełko. Podczas spawania długich szwów niektóre maszyny mają ruchome kowadło, które przesuwa część wzdłuż, utrzymując spawacz na swoim miejscu.

  Ultradźwiękowy proces spawania. Teraz, gdy znasz główne elementy zgrzewarki ultradźwiękowej, czas zrozumieć, jak działa typowy cykl spawania:
  Pierwszym krokiem jest ręczne załadowanie części do gniazda lub zastosowanie automatycznej automatyzacji w seriach o dużej objętości. Następnie kontrole spawacza będą wykonywane w jednym z czterech trybów:

  ZALETY:

  • Sonotrodes dostrojone do częstotliwości i amplitudy
  • Geometria sonotrody i kowadełka w zależności od zastosowania
  • Długi okres użytkowania dzięki indywidualnemu doborowi materiału sonotrody do odpowiedniego plastiku
  • Optymalne wyniki spawania dzięki precyzyjnemu rezonansowi sonotrod
  • Długa żywotność dzięki obliczeniu MES najlepszego zachowania rezonansowego
  • Stabilny proces z niską rozszerzalnością termiczną dzięki innowacyjnemu receptorowi

  Standardowe wzory są dostępne w długościach do 26 "długości i maksymalnej szerokości 2-1 / 2". Wszystkie nasze rogi są zaprojektowane do wibrowania z równomierną amplitudą na całej powierzchni przy zmniejszonej mocy.

  Zaprojektowany przez HC-SONIC i profesjonalną analizę dla różnych zastosowań. Niekonwencjonalny projekt nie jest prostym procesem. Należy wybrać odpowiedni materiał, klaksony muszą być zrównoważone, zaprojektowane pod kątem wymaganej amplitudy i być precyzyjnie dostrojone do określonej częstotliwości. Nieprawidłowo ustawione sygnały dźwiękowe mogą spowodować uszkodzenie przetwornika i / lub zasilania. Inżynierowie Branson wykorzystują analizę elementów skończonych (FEA) do projektowania i optymalizowania klaksonów, aby zapewnić odpowiednie strojenie, poziom stresu, poziom amplitudy i jednolitość.

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty