Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co., Ltd

Jesteśmy nie tylko sprzedaż ultradźwiękowe, ale więcej badań i dowiedzieć się ultradźwiękowe.

nie jesteśmy za sprzedaż sprzętu ultradźwiękowego, ale bardziej za pospolitość twojego problemu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyUltradźwiękowy Róg spawalniczy

Wytrzymały / niezawodny ultradźwiękowy róg spawalniczy do różnych zastosowań

Wytrzymały / niezawodny ultradźwiękowy róg spawalniczy do różnych zastosowań

  • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application
  • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application
 • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HC-SONIC
  Numer modelu: HC-Horn

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: not sale alone
  Szczegóły pakowania: PIANKA I KARTON
  Czas dostawy: 3 DNI
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Róg ultradźwiękowy materiał: Tytan, aluminium lub hartowana stal
  typu: Projektuj według różnych aplikacji Podłączyć śrubę: 1 / 2-20unf
  Apllication: Zgrzewanie punktowe Wspomagane oprogramowanie: FEA

  Rogi ultradźwiękowe dostępne z tytanu, aluminium lub stali hartowanej

  Nie sprzedajemy róg ultradźwiękowy sam, produkujemy tylko dla własnego sprzętu.

  Często róg ultradźwiękowy ma sekcję przejściową o profilu wzdłużnego przekroju, który zbiega się w kierunku końca wyjściowego. W ten sposób amplituda drgań podłużnych rogu wzrasta w kierunku końca wyjściowego, podczas gdy obszar jego przekroju poprzecznego maleje. Tego rodzaju klaksony ultradźwiękowe są używane głównie jako części różnych instrumentów ultradźwiękowych do zgrzewania ultradźwiękowego, lutowania ultradźwiękowego, cięcia, wykonywania narzędzi chirurgicznych , obróbka stopionego metalu, itp. Konwergencyjne rogi ultradźwiękowe są również często włączane do laboratoryjnych procesorów płynnych stosowanych w różnych badaniach procesu, w tym sonochemikacji, emulgacji, dyspergowania i wielu innych.

  W przemysłowych ultradźwiękowych procesorach cieczy, takich jak komercyjne sonochemiczne reaktory, homogenizatory ultradźwiękowe i systemy mielenia ultradźwiękowego przeznaczone do obróbki dużych objętości cieczy przy wysokich amplitudach ultradźwiękowych (mieszanie ultradźwiękowe, produkcja nanoemulsji, dyspersja cząstek stałych, nanokrystalizacja ultradźwiękowa, itp. ), preferowanym rogiem typu ultradźwiękowego jest róg Barbell. Rogi barwy są w stanie wzmacniać amplitudy ultradźwięków, zachowując duże średnice wyjściowe i obszary promieniujące. Możliwe jest zatem bezpośrednie odtworzenie badań optymalizacji laboratoryjnej w komercyjnym środowisku produkcyjnym poprzez przejście z róg Converging na Barbell przy zachowaniu wysokiej amplitudy ultradźwięków. Przy prawidłowym przeskalowaniu procesy generują takie same odtwarzalne wyniki na podłodze zakładu, jak w laboratorium.

  Rogi te są dostępne z gwintowanymi powierzchniami czołowymi do wymiennych końcówek o średnicy do 1 'lub z litą powierzchnią do 2-1 / 2' i są dostępne w tytanowej, aluminiowej lub hartowanej stali narzędziowej. Wszystkie gwintowane rogi są wykonane z tytanu. Głównie przeznaczony do zgrzewania ultradźwiękowego i uszczelniania. Na te projekty można obrabiać specjalne powierzchnie, w tym frezowanie konturowe i obróbkę elektroerozyjną.

  Standardowe wzory są dostępne w długościach do 26 "długości i maksymalnej szerokości 2-1 / 2". Wszystkie nasze rogi są zaprojektowane do wibrowania z równomierną amplitudą na całej powierzchni przy zmniejszonej mocy.

  Zaprojektowany przez HC-SONIC i profesjonalną analizę dla różnych zastosowań. Niekonwencjonalny projekt nie jest prostym procesem. Należy wybrać odpowiedni materiał, klaksony muszą być zrównoważone, zaprojektowane pod kątem wymaganej amplitudy i być precyzyjnie dostrojone do określonej częstotliwości. Nieprawidłowo ustawione sygnały dźwiękowe mogą spowodować uszkodzenie przetwornika i / lub zasilania. Inżynierowie Branson wykorzystują analizę elementów skończonych (FEA) do projektowania i optymalizowania klaksonów, aby zapewnić odpowiednie strojenie, poziom stresu, poziom amplitudy i jednolitość.

  Szczegóły kontaktu
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty